Select Page

1. Ігнорування негативних відгуків

Реклама в соціальних мережах включає в себе не тільки освітлення продукту з позитивного боку і прагнення до отримання як можна більшої кількості хороших відгуків. Негативні коментарі не повинні залишатися без уваги. Відповідь на них повинен бути зваженим і швидким. Це стратегія покаже, що ви прислухаєтеся до кожного, навіть з ннегативної думкою. Вони не менш цінні, адже завдяки їм у вас є стимул розвиватися далі.

2. Головне створити хороший контент

Тексти, зображення, посилання, все що наповнює рекламну сторінку в соцмережі – це важлива частина маркетингу. Платформа соцмереж сприяє поширенню інформації про ваш бізнес, а від якості контенту безпосередньо залежить зростання популярності. Але інформація не повинна бути заради інформації. Найважливіше взаємодія з аудиторією, з урахуванням їх світогляду.

3. Інформацію в соцмережах потрібно обмежувати, для захисту бізнесу

Більшість бізнесменів роблять прямо протилежно. Можливо для когось важливо “недоговорювати”, але це не завжди йде на користь. Адже багато прийомів давно відомі іншим. А ваш особистий досвід ніхто не зможе повторити, так як для цього потрібні знання, здобуті вами. Читачам, передплатникам завжди приємна ваша відвертість і впевненість, не потрібно боятися ділитися знаннями.

4. Мета маркетингу в соціальних мережах – залучати клієнтів

Природно, соціальні мережі є інструментом для розширення клієнтури, але це не основне завдання. Згідно з дослідженнями, пидписчики в соцмережах і до підписки проявляли симпатію і лояльність до даного продукту. Можливо, якщо ви тільки почали кампанію, вона вам потрібна для збільшення продаж. Але в подальшому, головне завдання маркетингу зберегти поточну клієнтуру. На основі даних маркетингу і завдяки розумінню, що він всього лише один з помічників, є велика ймовірність збільшити аудиторію і відповідно прибуток бізнесу.

5. Неможливо виміряти ефективність соціальних мереж

Звичайно, з огляду на один параметр, важко порахувати, наскільки ефективна кампанія, немає ніякой “чарівної” цифри. Але реально проаналізувати багато, кількість відвідувань, кліків або коментарів та ін .. На основі отриманих даних вимальовується чітка картина успішності чи неуспішності. Після чого легко прийняти рішення про подальші кроки в соцмережах і в цілому для розвитку бізнесу.

Реклама в соціальних мережах ефективна, але тільки якщо ви все робите правильно, в тому числі, з огляду на вищезазначене.