Select Page
Налаштування контекстної реклами

РЕКЛАМА В ПОШУКУ ГУГЛ

ЯКА ЗАЛУЧАЄ НЕ ТРАФІК, А КЛІЄНТІВ

Послуги контекстної реклами

Контекстна реклама в пошуку Гугл

Пошукова реклама дозволяє транслювати оголошення в результатах пошуку за обраними запитами користувачів. Таким чином ваш сайт може з’явитись в результатах пошуку відразу після запуску реклами.

Основні ризики при запуску реклами

У недосвідчених спеціалістів часто буває що вартість реклами вище за прибуток від продажів від неї. Така ситуація трапляється коли погано розроблена стратегія, неправильно підібрані пошукові запити, допущені помилки при налаштуванні, немає унікальної торгової пропозиції або погано працює посадкова сторінка сайту.

Як правильно запускати рекламу в Гуглі

По-перше потрібно проаналізувати посадкову сторінку: швидкість завантаження, робота форм зв’язку, та відсутність помилок. Потім перевірити маркетингові якості: структуру подачі інформації, конкурентоспроможність продукту, заклик до дії, тощо. Також створити список пошукових запитів в яких прослідковується намір купити в першу чергу, а не отримати пояснення по терміну. Та звісно налаштовувати кампанію професійно придивляючись до кожної дрібниці.

Наші методи
роботи

Складаємо
звіт

Аналізуємо
сайт

Поліпшуємо
характеристики сайту

Проводимо моніторинг
та оптимізацію

PPC
process

Налаштовуємо
рекламну кампанію

Разподіляємо
бюджет

Створюємо
привабливі оголошення

Підбираємо ефективні
пошукові запити

Наші
переваги

СЕРТИФІКОВАНИЙ СПЕЦІАЛІСТ

Рекламною кампанією керує фахівець, який успішно склав іспити з Google Adwords і Яндекс Директ. Отримані відповідні сертифікати підтверджують компетентність.

Безкоштовні консультації З РОЗВИТКУ САЙТУ

Ми зацікавлені в комплексному розвитку Вашої діяльності в мережі Інтернет. Завжди раді відповісти на Ваші запитання і порекомендувати оптимальні рішення проблем пов’язаних з Інтернет-маркетингом.

КОМПЛЕКС ПОСЛУГ В ОДНОМУ МІСЦІ

Погодьтеся, набагато зручніше, коли в одному місці можна створити сайт, отримати консультацію щодо його розвитку, отримати рекламу і технічну підтримку. Всі послуги від розробки до просування надаються нами.

ЗАВЖДИ НА ЗВ'ЯЗКУ ТА РАДі ВАШИМ ЗВЕРНЕННЯМИ

Ми завжди на зв’язку в робочий час і готові вирішити поставлені завдання та відповісти на питання щодо інтернет-проекту. При цьому розмовляємо доступною і зрозумілою для Вас мовою.

РЕЗУЛЬТАТИ
І ТЕРМІНИ

ОПТИМІЗАЦІЯ РЕКЛАМНОї КАМПАНІЇ

Ми безперервно оптимізуємо і покращуємо налаштування контекстної реклами. Завдяки такому підходу середня вартість кліка зменшується, а ефективність реклами зростає.

Показ реклами охоплює виключно цільову аудиторію сайту.

Локации
проектов


Украина


Казахстан

Чехия

Азербайджан

Беларусь

Германия

Польша


Италия

Нам
довіряють

ФОРМА ЗВОРОТНьОГО
ЗВ’ЯЗКУ