Select Page
Налаштування контекстної реклами

РЕКЛАМА В СОЦМЕРЕЖАХ

FACEBOOK. INSTAGRAM. LINKEDIN.

Послуги контекстної реклами

Таргетована реклама Facebook Ads / Linkedin Ads

Реклама в соцмережах дозволяє націлювати оголошення саме на вашу цільову аудиторію використовуя безліч характеристик вашого профіля ідеального клієнта. Окрім демографічних характеристик, можна шукати людей схожих на вже існуючу базу ваших клієнтів та багато інших варінтів таргетування.

Основні ризики запуску реклами в соцмережах

Реклама може не окупити себе якщо її запускає недосвідчений спеціаліст який попередньо не дослідив продукт, конкурентів та ринок. Таким чином погано розроблена стратегія, неефективні оголошення, допущені помилки при налаштуванні, можуть вичерпати ваш рекламний бюджет не залучивши жодного ліда.

Як правильно запускати рекламу в Фейсбук, Інстаграм та Лінкедині

По-перше потрібно проаналізувати торгову пропозицію та посадкову сторінку на конкурентоспроможність та відсутність помилок. Потім на основі дослідження конкурентів та ринку розробити ефективну рекламну та комунікаційну стратегію. Та звісно налаштовувати кампанію професійно придивляючись до кожної дрібниці. Не забуваючі також що треба постійно перевірювати гіпотези, порівнювати ефективність оголошені, аудиторій, месседжів.

Наші методи
роботи

Складаємо
звіт

Аналізуємо
сайт

Поліпшуємо
характеристики сайту

Проводимо моніторинг
та оптимізацію

Target Ads
process

Аналізуємо
конкурентів та ринок

Разподіляємо
бюджет

Налаштовуємо
рекламну кампанію

Створюємо
оголошення

Наші
переваги

СЕРТИФІКОВАНИЙ СПЕЦІАЛІСТ

Рекламною кампанією керує фахівець з великим досвідом в налаштуванні рекламних кампаній Facebook Ads та LinkedIn Ads. Отримані відповідні сертифікати які підтверджують компетентність.

Безкоштовні консультації З РОЗВИТКУ САЙТУ

Ми зацікавлені в комплексному розвитку Вашої діяльності в мережі Інтернет. Завжди раді відповісти на Ваші запитання і порекомендувати оптимальні рішення проблем пов’язаних з Інтернет-маркетингом.

КОМПЛЕКС ПОСЛУГ В ОДНОМУ МІСЦІ

Погодьтеся, набагато зручніше, коли в одному місці можна створити сайт, отримати консультацію щодо його розвитку, отримати рекламу і технічну підтримку. Всі послуги від розробки до просування надаються нами.

ЗАВЖДИ НА ЗВ'ЯЗКУ ТА РАДі ВАШИМ ЗВЕРНЕННЯМИ

Ми завжди на зв’язку в робочий час і готові вирішити поставлені завдання та відповісти на питання щодо інтернет-проекту. При цьому розмовляємо доступною і зрозумілою для Вас мовою.

РЕЗУЛЬТАТИ
І ТЕРМІНИ

СУПРОВІД РЕКЛАМНОЇ КАМПАНІЇ

Ми безперервно оптимізуємо і покращуємо налаштування рекламних кампаній в соцмережах. Тестуємо нові креативи, аудиторії та замірюємо їх ефективність.

Показ реклами охоплює тільки цільову аудиторію сайту. В результаті наші рекламні кампанії мають виключно великий коефіцієнт конверсії.

Локации
проектов


Украина


Казахстан

Чехия

Азербайджан

Беларусь

Германия

Польша


Италия

Нам
довіряють

ФОРМА ЗВОРОТНьОГО
ЗВ’ЯЗКУ