Select Page

У першу чергу, необхідно створити зручний і зрозумілий сайт. Це важливо. Адже якщо всередині сайту важко орієнтуватися, сторінки погано завантажуються, то відвідувач врешті-решт покине його і перейде на інший. Сторінка повинна бути не тільки зрозумілою, а й привертає увагу. З гарними, яскравими заголовками, гармонійним дизайном, де кожна деталь відіграє певну роль. Нічого зайвого. У цьому сенсі головне не переборщити.

Не потрібно винаходити велосипед!

Для початку, щоб визначитися з дизайном, необхідно вивчити сайти зі схожою тематикою. Знайти контент що привертає вашу увагу, де вам простіше знаходити потрібний продукт, замовлити. Особливо це важливо для інтернет магазину з безліччю позицій, в такому випадку навігація повинна бути максимально зрозумілою і логічною. Для збору інформації та аналізу потрібно виділити певний час. Чим якісніше і длительней буде цей процес, тим більше продуманим вийде макет сайту і відповідно його робоча версія.

На що потрібно звертати увагу

  • Локація пунктів меню;
  • Логотип;
  • Заклик до дії;
  • Кольорова гамма сайту;
  • Наявність грамотного, унікального SEO – тексту;
  • Зручний для читання шрифт;
  • Якісне зображення продукту, послуги.

Сайт, який є інструментом для продажів, не повинен створюватися як твір мистецтва. Тоді їм будуть просто милуватися і переходити на більш зрозумілий. У в цьому сенсі краса програє перед практичністю. Звичайно, фон у вигляді полотна і витіюватий шрифт, має право на життя, але не для продажу. Як тільки ваш сайт буде готовий, далі необхідно запускати його просування.

Для цих цілей існує ряд напрямків

У першу чергу за допомогою гугл реклами. Тоді ваш сайт за запитами підібраних ключових слів, буде відкриватися при пошуку в браузері. Щоб сайт відвідувало якомога більше потенційних клієнтів, при розробці гугл реклами, крім ключових, необхідно внести в систему мінус – слова. Це небажані запити, що стосуються теми вашого продукту, послуги. Наприклад, якщо ви продаєте нове, то в мінус – слова необхідно внести б / у, і навпаки. Грамотно складені оголошення і ключові слова в гугл рекламі – це запорука високої конверсії сайту.

Також дуже важливою складовою успішного сайту – правильно написані, унікальні, SEO – тексти. Досить перспективні напрямки просування сайту – в соціальних мережах, на YouTube. Для того щоб досягти гарного результату, потрібно використовувати кілька інструментів, поступово виключаючи непрацююче або додаючи нове.